Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282504

GAMYBOS KOORDINATORIUS - VADOVAS

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – šiuolaikiška ir pažangi farmacinė kompanija, daugiau nei dešimtmetį sėkmingai kurianti ir gaminanti inovatyvius farmacinius preparatus. Kompanija didelį dėmesį skiria naujausioms gamybos technologijoms, didžiąją gaminamos produkcijos dalį eksportuoja į V. Europos, Skandinavijos šalis bei Artimųjų Rytų rinkas.
Šiuo metu kompanija plečia savo veiklą ir į savo komandą Vilniuje kviečia

GAMYBOS KOORDINATORIŲ

Darbo pobūdis:
- vaistų ir maisto papildų gamybos procesų planavimas, organizavimas, planų sudarymas gamybos padaliniuose Vilniuje ir Kaune;
- gamybos projektų, vykstančių skirtingose vietose, koordinavimas;
- gamybai reikalingų žaliavų planavimas bei poreikio pateikimas pirkimų skyriui;
- gamybos terminų ir darbo apimčių užtikrinimas;
- gamybos procesų optimizavimas.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas;
- gamybos procesų išmanymas ir praktinė patirtis gamybos kompanijoje organizuojant gamybą (patirtis maisto pramonės ar pan. srityje – privalumas);
- pokyčių inicijavimo ir įgyvendinimo patirtis (didelis privalumas);
- savarankiškumas, gebėjimas priimti sprendimus;
- imlumas naujai informacijai ir gebėjimas dirbti su dideliu informacijos kiekiu;
- puikūs planavimo įgūdžiai ir organizaciniai gebėjimai;
- kruopštumas ir atsakingumas;
- lankstumas ir greita orientacija;
- vairuotojo pažymėjimas.

- atsakingą darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
- profesinio tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
- karjeros galimybes;
- puikias darbo sąlygas bei konkurencingą darbo užmokestį.

Laukiame Jūsų CV su nuoroda "Gamybos koordinatorius".

Atrankos konsultantai:
Nova Lux management solutions
Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181
Internete: http://www.novalux.lt

Darbo skelbimo numeris
#282504

Informacija apie darbą

visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. spalio 31 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 6 d.

Nova Lux management solutions ( www.novalux.lt ) - konsultacinė kompanija, šešiolika metų dirbanti žmogiškųjų išteklių srityje. Pagrindinės veiklos sritys – aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka, vertinimas, praktinių mokymų, seminarų organizavimas bei konsultacijos personalo vadybos klausimais.
Per šešiolika veiklos metų Nova Lux management solutions paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 2,5 tūkst. Lietuvos bei užsienio kompanijų, įdarbinta daugiau nei 5 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, paruošta daugiau nei 100 mokymo programų.

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!