Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #391109

Gamybos linijos operatorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Darbas su gamybiniais įrenginiais;
- Procesų priežiūra ir kontrolė;
- Tvarkos palaikymas darbo vietoje;
- Kiti pagalbiniai darbai;
- Darbas pamainomis.

Reikalavimai

- Noras dirbti gamyboje, mokytis ir tobulėti;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai ir kolektyve;
- Sąžiningumas, kruopštumas ir atidumas detalėms.

Įmonė siūlo

- Atsakingą, aktyvų darbą;
- Apmokymus darbo vietoje;
- Visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#391109

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 13 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 14 d.

EJOT – tai vidutinių įmonių grupė, savo veiklą vykdanti tvirtinimo technologijų srityje.
EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo elementų asortimentą, pavyzdžiui, savisriegius metalui ir plastikui, inžinerijos būdu pagamintoms plastikinėms ir metalinėms detalėms bei platų sąvaržų stogų dangoms ir apkaloms asortimentą. EJOT kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti glaudžiai bendradarbiaudama su užsakovu. Siekiama naudoti pažangius EJOT gaminius tam, kad būtų užtikrinta jungčių kokybė ir tuo pačiu būtų mažinamos bendros sąnaudos.

Daugiau