Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165953

Gamybos vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Reikalavimai

Jūs – energingas, ambicingas, kruopštus, organizuotas gamybos vadovas.
Jūs – komandos lyderis, gebantis vadovauti darbuotojams ir juos motyvuoti.
Jūs – gamybos procesų, darbų organizatorius ir analitikas.

Mes – draugiškas kolektyvas, puikus mikroklimatas, galimybės tobulėti, mokytis, užsidirbti.
Mes – siūlome atlyginimą nuo 3000 Lt. (bruto)
Mes laukiame Jusu CV. gamybavadovas(eta)gmail.com.

Darbo skelbimo numeris
#165953

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. spalio 7 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 7 d.

Mes – gamybinė įmonė. Gaminame nestandartinius bei standartinius gaminius užsakovams.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!