Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #73043

Gamybos vadovas

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Maisto paruošimo cechų darbo organizavimas
- Higienos ir kokybės standartus atitinkančio gamybos proceso užtikrinimas
- Užsakymų vykdymo savalaikiškumo užtikrinimas
- Cechų veiklos rezultatų analizė
- Gamybos procesų optimizavimas
- Gamybos sąnaudų analizė ir optimizavimas
- Ataskaitų ruošimas

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (maisto paruošimo srityje būtų privalumas)
- Vadovavimo gamybos padaliniui patirtis 2-3 metai
- Geros anglų ir/arba vokiečių kalbos žinios
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Orientacija į rezultatą
- Analitinis ir sisteminis mąstymas
- Planavimo įgūdžiai, organizuotumas
- Darbo patirtis maisto paruošimo srityje būtų privalumas

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Gamybos vadovas" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu atrankos@iki.lt

Darbo skelbimo numeris
#73043

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. rugpjūčio 3 d.
Įvestas:
2009 m. liepos 24 d.

UAB “Palink”, valdanti tris prekybos tinklus: IKI, IKIUKAS ir CENTO, yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse. Nuolat investuodami į naujausias technologijas, klientų aptarnavimo bei prekių kokybę ir išskirtinumą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, plėtrą ir novatoriškumą visada žengiame priešakyje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!