Naujausi skelbimai

Gamybos vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104054

Darbo skelbimo numeris

104054

Darbo aprašymas

Gamybos procesų planavimas, organizavimas, koordinavimas
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, užduočių formavimas
Gamybos procesų optimizavimas
Produkcijos kokybės, apimčių ir terminų užtikrinimas
Dalyvavimas priimant strategiškai svarbius įmonės veiklos ir plėtros sprendimus

Darbo vieta : Vilnius, Aukštieji Paneriai

Reikalavimai

Aukštasis techninis ekonominis arba inžinerinis technologinis išsilavinimas
Ne mažesnė kaip 3 metų panašaus darbo patirtis;
Gamybos procesų bei jų valdymo išmanymas;
Gebėjimas vadovauti, suburti komandą;
Laba geri planavimo, organizavimo įgūdžiai;
Gebėjimas ryžtingai siekti numatytų tikslų;
Gebėjimas strategiškai mąstyti, kurti
Geros anglų ir rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje bendrovėje
Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
Tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. CV siųsti: darbas@rubineta.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 4 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 4 d.

UAB „Rubineta“ įsikūrė 1999 metais, šiuo metu įmonė yra vienintelė maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse.
Siekdama užtikrinti aukštą gaminamos produkcijos kokybę ir patvarumą, įmonės specialistai ir ekspertai kruopščiai ištiria komplektuojančių dalių sudėtį, savybes ir parenka jas, jų komponentus iš geriausių pasaulio gamintojų, pirmaujančių savo srityje pagal gaminių ir medžiagų kokybę.
UAB "Rubineta" labai svarbu – naudojamos medžiagos, jų cheminė sudėtis, fizikiniai parametrai, gamybos technologijos, naudojamos gamybos įrengimų linijose, kokybės standartai.
Nuo pirmųjų įmonės veiklos žingsnių UAB „Rubineta“ labai daug dėmesio skiria savo gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimui ir nuolatiniam tobulinimui. Pagamintas produktas prieš pateikiant pirkėjui, įmonėje yra visapusiškai, 100 proc. testuojamas, su specialia, aukštą spaudimą sukeliančia testavimo įranga, kuri sukurta maišytuvams, aukšto slėgio žarnoms testuoti.

UAB Rubineta gaminama produkcija yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir NVS šalių. Visose šalyse įmonės produkcija išsikovojo aukštos kokybės ir prieinamos kainos produkto vardą.
UAB Rubineta gamybos asortimentą sudaro platus vandens maišytuvų pasirinkimas, taip pat aukšto spaudimo žarnų, dušo kabinų ir kita santechninė įranga. Asortimente rasite įvairių fitingų, ventilių, santechninės keramikos.
UAB "Rubineta" savo gaminamos produkcijos vartotojams siūlo - kainos ir kokybės santykį grįstą moksliniais tyrimais, platų asortimentą ir tvirtą produkto garantiją.