Naujausi skelbimai

Gamybos vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 85060

Darbo skelbimo numeris

85060

Darbo aprašymas

Gamybos procesų planavimas, organizavimas, koordinavimas
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, užduočių formavimas
Gamybos procesų optimizavimas
Produkcijos kokybės, apimčių ir terminų užtikrinimas
Efektyvus atsargų/ medžiagų valdymas
Dalyvavimas priimant strategiškai svarbius įmonės veiklos ir plėtros sprendimus

Darbo vieta : Vilnius, Aukštieji Paneriai

Reikalavimai

Aukštasis techninis ekonominis arba inžinerinis technologinis išsilavinimas
Ne mažesnė kaip 3 metų panašaus darbo patirtis;
Gamybos procesų bei jų valdymo išmanymas;
Gebėjimas vadovauti, suburti komandą;
Laba geri planavimo, organizavimo įgūdžiai;
Gebėjimas ryžtingai siekti numatytų tikslų;
Gebėjimas strategiškai mąstyti, kurti
Geros anglų ir rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje bendrovėje
Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
Tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. CV siųsti: darbas@rubineta.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 19 d.

UAB „Rubineta“ įkurta 1999 metais ir yra vienintelė maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti aukštą
gaminamos produkcijos kokybę, mūsų įmonės specialistai kruopščiai parenka komplektuojančias dalis iš geriausių
pasaulio gamintojų, pirmaujančių savo srityje pagal gaminių kokybę. Mums viskas svarbu – naudojamos medžiagos,
gamybos technologijos, naudojami įrengimai, gamintojų kokybės standartai.
Nuo pat įkūrimo pradžios UAB „Rubineta“ labai daug dėmesio skiria savo gaminamos produkcijos kokybės
užtikrinimui. Prieš pateikiant pirkėjui, mūsų įmonėje atliekamas visapusiškas pagamintos produkcijos testavimas,
naudojant specialius tiems tikslams sukurtus įrengimus.
Mūsų gaminama produkcija yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir NVS šalių. Ir visur ji išsikovojo
kokybiško ir pagal kainą prieinamo produkto vardą.
UAB „Rubineta“ yra vandens maišytuvų, aukšto spaudimo žarnų, dušo kabinų ir kitos santechninės įrangos
gamintoja. Siekdami patenkinti visus mūsų pirkėjų poreikius, prekiaujame ir įvairiais fitingais, ventiliais, santechnine
keramika. Gerą kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą bei garantiją – būtent tai visada siūlome savo pirkėjams.