2022-07-29 11:26:48

Garantinio aptarnavimo vadovas (Mobility sritis)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome kolegos, kuris kryptingai ir nuosekliai įgyvendintų tikslą- suteikti nepriekaištingą aptarnavimą mūsų klientams, susidūrusiems su naudojamų telefonų techninėmis problemomis išnaudojant firmos resursus efektyviausiu būdu.
  • Darbas su RMA užsakymo platforma;
  • Atsarginių detalių užsakymas ir logistika;
  • Darbas su techninio serviso centrais - konsultavimas ir palaikymas;
  • Techninių gedimų sisteminimas, statistinių duomenų pateikimas. Tam, kad tiktumėte šiam darbui, turėtumėte būti:
  • Nuoseklus ir kruopštus, jaučiantis pasitenkinimą atliktomis užduotimis, kai jos tvarkingai sudėliotos į lentynėles. Jei esate meniškos sielos ir sugebate gauti rezultatą iš visiškos eklektikos, puiku, tačiau šis darbas jums bus bus kančia.
  • Sugebantis mąstyti greitai, reaguoti greitai, spręsti iškilusias problemas operatyviai.
  • Kūrybingas. Mes esame auganti kompanija - patys mokomės kasdien. Norėtume, kad būtumėte mūsų dalimi ne tik vykdant užduotis, bet ir kuriant strategijas, taktikas ir procesus.
  • Techniškas. Mes nesitikime, kad žinosite, kaip padaryti mobilieji telefonai. Bet tikimės, kad tuo domėsitės, o vėliau ir mums patiems galėsite patarti. Įprasti reikalavimai:
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Galimybė vykti į keliones.