Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #106390

Gelžbetonio konstrukcijų formuotojas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įvairaus sudėtingumo gelžbetonio konstrukcijų gamyba pagal gamybos planą;
Įdėtinių detalių montavimas suformuotose gelžbetonio konstrukcijose;
Armatūrinių karkasų surinkimas ir suvirinimas;
Gamybai reikalingų formų, bortų ir padėklų surinkimas.

Reikalavimai

Profesinis išsilavinimas statybų srityje;
Ne mažiau 2 metų patirtis gelžbetonio gamyboje;
Mokėti rinkti įvairius statybinius klojinius, bei dirbti su nuo žemės valdomu kranu;
Mokėti skaityti ir suprasti darbo brėžinius;
Atsakingumas, sąžiningumas;

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

CV prašau siųsti el. paštu: personalas@markuciai.lt
tel. 8 (5) 2602647

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#106390

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 2 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 2 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!