Naujausi skelbimai

Gelžbetonio konstrukcijų formuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107838

Darbo skelbimo numeris

107838

Darbo aprašymas

Įvairaus sudėtingumo gelžbetonio konstrukcijų gamyba pagal gamybos planą;
Įdėtinių detalių montavimas suformuotose gelžbetonio konstrukcijose;
Armatūrinių karkasų surinkimas ir suvirinimas;
Gamybai reikalingų formų, bortų ir padėklų surinkimas.

Reikalavimai

Profesinis išsilavinimas statybų srityje;
Ne mažiau 2 metų patirtis gelžbetonio gamyboje;
Mokėti rinkti įvairius statybinius klojinius, bei dirbti su nuo žemės valdomu kranu;
Mokėti skaityti ir suprasti darbo brėžinius;
Atsakingumas, sąžiningumas;

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

CV prašau siųsti el. paštu: personalas@markuciai.lt
tel. 8 (5) 2602647

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 14 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 14 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.