Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #395037

Generatorių nuomos projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

    GENERATORIŲ PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVO. Mes Tau patikėsime:

  • Nauju klientų pritraukimą.
  • Klientų konsultavimą ir optimaliausių sprendimų paiešką lankantis jų objektuose, atliekant matavimus, ruošiant pasiūlymus, vystant projektus bei organizuojant realizavimą, montavimą, priežiūrą.
  • Sėkmingo ilgalaikio bendradarbiavimo su esamais bei naujais klientais sukūrimą.

Reikalavimai

    Mums svarbu:

  • Supratimas apie generatorių grupės produktų galimybes bei pritaikymą.
  • Noras dirbti stiprioje ir darnioje komandoje.
  • Asmeninės ambicijos, atsidavimas, rezultatai.
  • Gebėjimas bendrauti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Tarptautinė patitris garantuojame motyvuojantj atlyginimą, socialinių išmokų paketą ir dalyvavimą tarptautiniuose projektuose. Stipri komanda siūlome darbą profesionalioje, atsidavusioje ir tvirtoje komandoje. Mokymai užtikriname mokymus ir skatiname mūsų darbuotojų augimą bei tobulėjimą. Siūlomas atlyginimas nuo 2000,- iki 2535,- EUR per mėn. bruto (priklausomai nuo turimos darbo patirties, kompetencijų bei jmonės keliamų reikalavimu atitikimo) + metiniai priedai. Papildoma informacija: Kęstutis Mikalauskas Generalinis direktorius +370 682 28 200

Darbo skelbimo numeris
#395037

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2000 - 2535 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. vasario 7 d.
Įvestas:
2020 m. sausio 8 d.

STORENT grupė - tai jrangos nuomos kompanija, savo veiklą sėkmingai vykdanti Baltijos šalyse, Švedijoje, Suomijoje ir Rusijoje. Stiprią komandą sudaro gabios asmenybės ir stiprios kompanijos vertybės. Jeigu, pagalvojus apie darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje, pasižyminčioje profesionalumu, kokybe ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimu, jūsų akys nušvinta, tikriausiai esate tas, kurio mes ieškome.

Daugiau