Naujausi skelbimai

Gerbūvio skyriaus inžinierius šilumininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110512

Darbo skelbimo numeris

110512

Darbo aprašymas

Šildymo, vandentiekio įrenginių ir tinklų, vėdinimo ir vėsinimo tinklų eksploatacija, šių įrenginių bei tinklų remonto organizavimas.
Dalyvavimas statybos-remonto šiluminių bei santechninių tinklų projektų ruošime, šių projektų įgyvendinimo kontrolė.
Šilumos energijos ir vandens naudojimo apskaitos vedimas.
Universiteto atstovavimas valstybinėse bei kitose įstaigose pagal savo kompetenciją.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas, inžinieriaus - šilumininko specialybė.
Atsakingo už šilumos ūkį atestatas.
Darbo stažas pagal specialybę ne mažiau 5 metai.
Darbo patirtis ruošiant statybos bei remonto darbų projektų šiluminę ir vandentiekio dalis.
Kompiuterinis raštingumas: MS WORD, MS EXEL, INTERNET EXPLORER.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 14 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.