Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #544314

Grožio salono administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Klientų pasitikimas salone, tiesioginis bendravimas su klientais, jų konsultavimas;

  • Skambučių priėmimas ir nukreipimas, klientų konsultavimas telefonu; el paštu, Instagram, facebook platformose.

  • Aktyvūs produktų pardavimai salone;

  • Tvarkos palaikymas salone, salono įrangos priežiūra;

  • Darbuotojų koordinavimas salone, užrašymai per treatwell programą pas salono meistrus;

  • Produktų skaičiavimas, produktų užsakymai į saloną;

  • Produktų pakavimas išsiuntimui;

  • Korespondencijos paskirstymas;

  • Salono aprūpinimas kanceliarija ir kitomis būtinomis priemonėmis;

  • Pagalba kitiems įmonės darbuotojams;

  • Privalumas jeigu šiuo metu esate registruoti Vilniaus miesto užimtumo tarnyboje.

Reikalavimai

  • Patirtis ne mažesnė nei 1 m. srityje: Klientų aptarnavimas/paslaugos;

  • Pardavimo įgūdžiai;

  • Pozityvumas, nuovokumas, greita orientacija, pareigingumas;

  • Raštvedybos taisyklių žinios;

  • Galimybė darbus pradėti iškart.

Vadovaujamės tokiomis vertybėmis kaip sąžiningumas, pagarba, atsakingumas, kokybė ir profesionalumas. Mes vertiname darbuotojų individualumą ir atsakomybę. Skatiname darbuotojų tobulėjimą, įsitraukimą į darbą, lojalumą ir puikių rezultatų siekimą.

  • Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį ir idėjas;
  • Darbą šaunioje komandoje, viename profesionaliausių Viniaus grožio salonų;
  • Galimybę augti ir tobulėti;
  • Būti dalimi sparčiai augančios profesionalų komandos grožio sferoje;
  • Darbas nuo antradienio iki šeštadienio, pilnu etatu.

Darbo skelbimo numeris
#544314
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!