Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #48838

Grupinių diskusijų organizatorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dirbdami pas mus Jūs...
Formuosite respondentų grupes kokybinių tyrimų diskusijoms pagal iš anksto apibrėžtus kriterijus:
- bendrausite su potencialiais dalyviais, vykdysite jų atranką
- kviesite dalyvius ir pasitiksite juos mūsų ofise
- ieškosite būdų respondentams pritraukti

Reikalavimai

Ieškome žmogaus, kuris...
- Mėgsta bendrauti ir gerai jaučia kitus žmones;
- Turi daug įvairaus amžiaus draugų ir pažįstamų įvairiose gyvenimo srityse;
- Turi optimistinį požiūrį į darbą ir gyvenimą;
- Jaučia atsakomybę už visos komandos darbą ir serga dėl darbo rezultatų.

Įmonė siūlo

Mes siūlome...
- Dinamišką ir kūrybišką atmosferą;
- Energingą komandą, kuriai nieko nėra neįmanoma;
- Mokymus ir asmeninio tobulėjimo galimybę
- Lankstų darbo laiką (taip pat galimybė dirbti 1/2 d.d.)

Papildoma informacija

Lauksime Jūsų registracijos ir gyvenimo aprašymo (CV) http://www.tns-gallup.lt/karjera iki 2008 05 25. Galime informuoti tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už Jūsų supratimą.
Tel.: +370 5 210 66 00, URL: http://www.tns-gallup.lt.

Darbo skelbimo numeris
#48838
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!