https://www.cvmarket.lt/45191

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #45191

Gynybos štabo (J3/J2) Pajėgų apsaugos skyriaus informacijos apsaugos vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: pareigybė reikalinga vykdyti Lietuvai perduotų nacionalinių ir NATO įslaptintų dokumentų, kuriais disponuoja Krašto apsaugos ministerijos Gynybos štabas ir Lietuvos kariuomenė, tinkamą apskaitą, administravimą, apsaugą ir kontrolę.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis išsilavinimas; mokėti dirbti kompiuteriu programomis MS Word, MS Excel, Outlook Express; turėti darbo patirties įslaptintos informacijos apsaugos srityje; išmanyti ir gebėti taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, valstybės ir tarnybos paslaptį sudarančią informaciją; gerai žinoti su kitomis valstybėmis pasirašytų informacijos apsaugos sutarčių reikalavimus ir jais vadovautis; išmanyti ir gebėti taikyti įslaptintos informacijos apsaugą reglamentuojančius teisės aktus; gerai žinoti tvarką, kuri nustato įslaptintos informacijos apsaugos reikalavimus, detalizuoja šios informacijos įslaptinimą, naudojimą, saugojimą, išslaptinimą ir kontrolę; gebėti taikyti naujas žinias ir įgūdžius praktiškai (profesinėje srityje); gebėti konsultuoti KAS pareigūnus įslaptintos informacijos klausimais; gebėti kaupti, analizuoti, sisteminti informaciją, rengti išvadas ir teikti pasiūlymus; puikiai mokėti lietuvių kalbą, sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, išmanyti dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, teisės aktų rengimo taisykles; gebėti efektyviai planuoti ir organizuoti savo veiklą. Pastaba. Pretendentas, laimėjęs konkursą,turės įstatymo nustatyta tvarka gauti leidimą dirbti ar susipažinti su Lietuvos Respublikos įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma VISIŠKAI SLAPTAI.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 13

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus atrankos ir administravimo skyriuje, 325 kab., Totorių g. 25/3, Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 273 5696

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#45191
Jūs kandidatuojate į:
Gynybos štabo (J3/J2) Pajėgų apsaugos skyriaus informacijos apsaugos vyriausiasis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!