Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #221632

Gyvulių gerovės specialistas

CVMarket.lt klientas
Utena
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Plataus spektro galvijų, avių ir paukščių priežiūra, stebėsena;
  • Gyvūnų sveikatos užtikrinimas;
  • Mitybos raciono sudarymas bei koregavimas;
  • Pašarų ruošimo organizavimas, asmeniškai organizuojamas jų kokybės užtikrinimas;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo kontrolė (melžėjos, mechanizatoriai, pagalbiniai darbininkai);
  • Visų gyvulių ir paukščių veislių efektyvus organizavimas, galvijų skaičiaus didinimas nuo 100 iki 400 per dvejus metus.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Gyvulių poreikių žinojimas;
  • Pareigingumas ir atsakingumas;
  • Geros pašarų gamybos technologijų žinios bei gebėjimas jas pritaikyti ūkiui;
  • Galvijų veisimo principų ir technologijų išmanymas, gebėjimas organizuoti ir vykdyti veislininkystės darbą;
  • Galvijų laikymo ir šėrimo higienos reikalavimų žinojimas.

  • Išskirtinę galimybę gyventi kartu su šeima ir dirbti 500 metų menančiame Ilzenbergo dvare ir parke (daugiau informacijos: www.ilzenbergas.lt);
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę kartu įdarbinti šeimos narius;
  • Bendruomenišką aplinką ir darnų kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#221632

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Utena
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 17 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 10 d.

„Ilzenbergo dvaras“ ir ILZENBERGO žemės ūkio bendrovė. Tai ne tik 500 metų skaičiuojantis dvaras, bet ir vienas pirmųjų biodinaminių žemės ūkių Lietuvoje. Biodinaminė žemdirbystė – tai ekologinio tipo žemdirbystės kryptis, kuri labiausiai susieta su gamtos jėgų panaudojimu žemės ūkyje. Pats biodinaminis ūkis turėtų būti suvokiamas kaip atskiras, vientisas, save išlaikantis gyvas organizmas. Žmogaus vaidmuo – padėti šiam organizmui pasiekti pusiausvyrą tarp to, ką jis gauna ir to, ką atiduoda. Šiuo metu ieškome ŽMOGAUS, kuris norėtų tapti neatsiejama „Ilzenbergo dvaro“ dalimi.

Kontaktinis asmuo: Darius Mažeika
Telefonas: +3706 999 8888

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!