2022-07-29 11:26:48

Head chef Anglijoje, Šiaurės Devone!

CVMarket.lt klientas
Nuo 10.66 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Vienam didžiausių pajūrio kurortų (poilsio ir pramogų kompleksas), esančiam vakarų Anglijoje (Devon, prie pat vandenyno) reikalingas pastiprinimas!!!

Ieškome HEAD CHEF ir kelių kitų patyrusių šefų (tinka tiek commis chef, pastry chef, chef de partie ir kiti). O gal ką tik pasibaigei virėjo mokslus? Patirties turi tik kelis mėnesius? O gal patirtis tik gaminant siauro spektro patiekalus? Dauguma užsienio darbdavių tau pasakytų NE, tačiau mes siūlome išskirtinę progą įgyti tarptautinės patirties, dirbti nerealiame kolektyve įspūdingoje vietovėje.

Atlyginimas:
* Head chef - 9,50-10£/val;
* kitiems šefams - 7,83-8,50£/val.
Alga mokama kas mėnesį!

Darbas 5-6 dienas per savaitę, po 8-9 valandas per dieną.

Būstas suteikiamas, jo kaina £49 per savaitę.

❗PRIVALUMAS: galėsite NEMOKAMAI naudotis visomis pramogomis, esančiomis poilsio pramogų parkuose: tai ir sporto aikštelės (teniso, futbolo, golfo), baseinų ir pirčių kompleksai!

SKUBUS IŠVYKIMAS!!!

Reikalavimai

- Gera šnekamoji anglų kalba;
- atitinkama patirtis;
- galimybė išvykti kuo skubiau ir dirbti iki sezono galo (spalio pabaigos).

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 862466641, 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt