Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #34102

Hidrotechnikos statinių inžinierius (vadovas)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mažųjų hidroelektrinių statyba ir techninė priežiūra.

Reikalavimai

- Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
- Ne mažesnė kaip 3 metų profesinė patirtis;
- Galiojantis ypatingo statinio projekto dalies vadovo atestatas hidrotechniniams statiniams;
- Hidrotechninių statinių projekto vadovo atestatas;
- Tinkamas profesinis žinių lygis dirbant hidroenergetikos srityje
- Kruopštumas,
- Kūrybingumas,
- Gebėjimas dirbti savarankiškai ir grupėje,
_ Kontroliuoti ir planuoti veiklą, analitinis mąstymas.

Įmonė siūlo

Siūlome konkurencingą atlyginimą ir perspektyvų darbą.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote pasiūlymu, savo CV nurodydami pareigas, siųskite adresu: info@neg.lt

Darbo skelbimo numeris
#34102
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!