Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #5385

HoReCa kanalo atstovas (House of Prince Lietuva)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

"House of Prince" produktų pardavimų plėtra, užmezgant profesionalius santykius su viešbučių, restoranų ir kavinių atstovais.

Reikalavimai

Savo komandai ieškome aktyvaus, lengvai ir įtaigiai bendraujančio, sugebančio savarankiškai planuoti savo darbus ir į rezultatą orientuoto vadybininko, kuris
turėtų:
aukštajį arba aukštesnyjį išsilavinimą;
prekybinio darbo patirties plataus vartojimo prekių srityje (privalumas);
gerai mokėtų anglų kalbą (žodžiu ir raštu);
vairuotojo pažymėjimą, puikiai vairuotų ir nebijotų dažnų komandiruočių
būtų kūrybiškas ir iniciatyvus.

Galimybes tobulėti ir atskleisti savo sugebėjimus, įgauti patirties ir žinių dirbant tarptautinėje kompanijoje.

Darbo skelbimo numeris
#5385

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. vasario 24 d.
Įvestas:
2005 m. vasario 17 d.

Mūsų klientė - House of Prince Lietuva, Skandinavisk Tobakskompagni Group dukterinė įmonė, kurioje šiuo metu dirba 25 darbuotojai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!