Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282186

HORECA PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Produkcijos pardavimo organizavimas kavinėms, restoranams, barams: klientų lankymas, prekių asortimento sudarymas, reklaminių akcijų vykdymas, naujų klientų paieška, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

- Aukštesnysis išsilavinimas;
- Panašaus darbo patirtis (privalumas - parduodant greito vartojimo produktus);
- Geri bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, atsakingumas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

- Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje.
- Draugišką ir profesionalų kolektyvą.
- Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
- Visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#282186

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. spalio 24 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 4 d.

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Mūsų vertybės:

Verslumas

Mes vertiname verslumo dvasią ir komandinį darbą: atvirą valdymo stilių ir įgaliojimų suteikimą darbuotojams. Sprendimus priimame siekdami auginti verslą: tai daro mus labiau konkurencingus, leidžia siekti pelno ir augti.

Profesionalumas
Dirbame efektyviai, sparčiai ir kokybiškai. Nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius.

Komandinis darbas:
Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!