Naujausi skelbimai

IKI parduotuvės vadovas (-ė) UTENOJE

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71234

Darbo skelbimo numeris

71234

Darbo aprašymas

- IKI parduotuvės darbo organizavimas

- Maksimaliai gerų parduotuvės rezultatų siekimas

- Darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė

- Kokybės kontrolė, RVASVT standartų laikymosi užtikrinimas

- Parduotuvės biudžeto sudarymas ir vykdymo užtikrinimas

- Klientų aptarnavimo standarto laikymasis

Reikalavimai

- Vadovaujančio darbo mažmeninės prekybos maistu parduotuvėje patirtis (skyriaus vadovas, parduotuvės vadovas, administratorius, vadybininkas) ne mažiau 2 metai

- Prekybos procesų išmanymas

- RVASVT standartų išmanymas

- Puikūs bendravimo įgūdžiai

- Greita orientacija

- Orientacija į rezultatą, atsakomybė, iniciatyvumas

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Parduotuvės vadovas (-ė) UTENOJE" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu: indraja.baleviciute@iki.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Utena
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 12 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 3 d.

Viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse, kuri valdo tris prekybos tinklus: IKI, IKIUKAS ir CENTO. Būti geriausiems ir žengti priešaky mums leidžia nuolatinės investicijos į naujausias technologijas, aptarnavimo sistemas, prekių kokybę ir išskirtinumą, darbuotojų kvalifikaciją bei jos kėlimą, plėtrą ir novatoriškumą. Prisijunkite prie mūsų!