Ilgalaikis darbas viešbutyje Kipre (įvairios pozicijos)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292846

Darbo skelbimo numeris

292846

Darbo aprašymas

Ayia Napos mieste (Kipre) įsikūrusiame 4* viešbučiui reikalingi :
- 5 padavėjai/padavėjos
- 1 pagalbinis virtuvės darbuotojas
- 1 dažytojas (sienų dažymas, jų pataisymas (glaistymas ir kt.))

Kontraktas sudaromas 3-12 mėnesių (galite pasirinkti,kuriam laikotarpiui norite, bet minimum 3mėn reikia išdirbti). Darbas 8-9 val.per dieną, 6 dienas per sav. Alga 650-800€. Būstas suteikiamas nemokamai, maitinimas 3 kartus per dieną suteikiamas nemokamai. Oro uoste pasitinka.


Kontraktas pasirašomas dar prieš išvykstant.


Reikalavimai

- Anglų kalbos žinios (rusų kalba - privalumas);
- Patirtis šioje sferoje;
- Galėjimas išdirbti bent 3 mėnesius


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.darbaisvetur.lt


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kipras
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 11 d.
Alga (bruto):
nuo 700 iki 1000 EUR per mėn.

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur