Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #169091

Įmonės vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jei Jums įdomu:

  • siekti iškeltų tikslų bei įmonės strategijos įgyvendinimo;
  • užtikrinti verslo plėtrą, vystymąsi bei konkurencingumo augimą;
  • valdyti įmonės komercinę, finansinę bei ūkinę veiklą;
  • organizuoti pavaldinių darbą, vykdyti jų kontrolę bei užtikrinti komandos formavimą.

Reikalavimai

Jei Jūs:

  • turite puikius organizacinius, vadovavimo ir derybinius įgūdžius;
  • gebate motyvuoti kolektyvą ir išsireikalauti rezultatų;
  • esate veržlus, orientuotas į rezultatą ir pozityviai nusiteikęs;
  • mokate rusų ir anglų kalbas.

Tuomet mūsų klientas kviečia atsiųsti savo cv, daugiau sužinoti apie įmonę ir jos veiklos tikslus ir prisijungti prie įmonės einant įmonės vadovo pareigas.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

  • atsakingą darbą, kupiną naujovių ir iššūkių;
  • atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus;
  • visas darbo priemones;
  • karjeros perspektyvas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#169091

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 30 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 30 d.

Mūsų klientė – sėkmingai veikianti įmonė, užsiimanti didmenine prekyba, šiuo metu į savo komandą kviečia įmonės vadovą (-ę).

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!