Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #565787

Info centro administratorė (-ius)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome info centro administratoriaus darbą prekybos centre Ukmergės g., Vilniuje. Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

  • Reprezentatyvi išvaiza;
  • Nepriekaištinga reputacija;
  • Tiesioginio darbo su klientais patirtis;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ( ypatingai excel programa).

Privalumas:

  • Geros anglų kalbos žinios;

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis valandinis, nuo 5,8 Eur/val.

Darbo skelbimo numeris
#565787
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!