Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #302662

Informacinių ir ryšių technologijų specialistas (kompiuterinių darbo vietų administratorius)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • CPVA kompiuterinių darbo vietų, kompiuterinio tinko, organizacinės bei ryšių įrangos diegimas, administravimas ir priežiūra;
  • Informacinių ir ryšių technologijų infrastruktūros incidentų bei problemų sprendimas, jų atsiradimo priežasčių identifikavimas, analizė ir gerinimo veiksmų atlikimas. HelpDesk sistemoje užregistruotų incidentų klasifikavimas ir paskirstymas. Naudotojų konsultavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina technologijų srityje);
  • patirtis diegiant, administruojant bei prižiūrint kompiuterines darbo vietas, kompiuterių ir ryšių tinklus, diegiant ir konfigūruojant kompiuterių operacines sistemas bei kitą programinę įrangą;
  • išmanyti kompiuterių techninę ir programinę įrangą, kompiuterių operacines sistemas, kompiuterių tinklo protokolų specifiką, interneto ir duomenų saugaus perdavimo technologijas, ryšių technologijas;
  • išmanyti Active Directory ir MS Exchange administravimo ir priežiūros principus;
  • išmanyti informacinių ir ryšių technologijų saugumo užtikrinimo būdus (tiek techninius, tiek vadybinius;
  • būti susipažinus su programinės įrangos licencijavimo ypatumais;
  • bent vienos oficialios ES kalbos, išskyrus lietuvių kalbą, mokėjimas (pageidautina anglų kalbos);
  • iniciatyvumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
  • analitinis, sisteminis mąstymas;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • bendravimo ir konsultavimo gebėjimai.

Privalumai:
  • ITIL procesų išmanymas;
  • tarnybinių stočių infrastruktūros (Windows Server, Active Directory, Exchange, VMware, Hyper-V) diegimo, administravimo ir priežiūros žinios ir/arba patirtis;
  • MS SharePoint platformos administravimo žinios ir/arba patirtis;
  • darbo komandoje patirtis;
  • specializuotų mokymų kompetenciją įrodančių kursų ar egzaminų sertifikatai.

Įmonė siūlo

  • Lanksčias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą;
  • įdomų ir kūrybinį darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • galimybę dirbti su naujausiomis IRT technologijomis;
  • galimybę prisidėti prie Lietuvai svarbių projektų sėkmingo įgyvendinimo.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#302662
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!