Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #65303

Informacinių sistemų administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga užtikrinti Vidaus reikalų informacinės sistemos (toliau – VRIS), nacionalinės Šengeno informacinės sistemos ir nacionalinės Vizų informacinės sistemos (toliau – informacinės sistemos) tarnybinių stočių (registrų, aplikacijų, elektroninio pašto, tarnybinių stočių, skirtų informacinių sistemų saugai užtikrinti, ir kitų) duomenų perdavimo tinklo segmento (LAN) patikimą darbą ir saugumą.

Pagrindinės funkcijos: Administruoja ir tobulina informacinių sistemų tarnybinių stočių (registrų, aplikacijų, elektroninio pašto, tarnybinių stočių, skirtų informacinių sistemų saugai užtikrinti, ir kitų) duomenų perdavimo tinklo segmento techninę įrangą, gerina jos našumą, užtikrina rezervinių kopijų savalaikį darymą bei jų atstatymo testavimą tam, kad būtų užtikrintas VRIS ir informacinės sistemos tarnybinių stočių, duomenų perdavimo tinklo segmento (LAN) patikimas darbas ir sauga; konfigūruoja DNS, DHCP, RADIUS ir kitus duomenų perdavimo tinklo servisus, siekiant užtikrinti duomenų perdavimo tinklo servisų patikimą darbą; rengia informacinių sistemų posistemių veiklos tęstinumo planą ir koreguoja jį atsižvelgiant į VRIS struktūrinius pokyčius ir programinės ir techninės įrangos atnaujinimo ir sukūrimo projektus; vykdo kitus su Informacinių sistemų administravimo skyriaus funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus, tam kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai; aprašo informacines sistemas tarnybinių stočių duomenų perdavimo tinklo segmentą (LAN) ir jo pokyčius, atlieka pakeitimų valdymą; rengia norminių dokumentų projektus ir raštus bei teikia pasiūlymus, susijusius su informacinių posistemių techniniais bei apsaugos reikalavimais; sprendžiant bendras problemas bendradarbiauja su kitomis valstybės įstaigomis.

Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas fizinių arba technologijos mokslų studijų srities išsilavinimas; mokėti anglų kalbą pažengusiojo vartotojo lygmens B1 lygiu; turėti ne mažesnę kaip 2 metų duomenų perdavimo įrangos (apsaugos ir VPN, maršrutizatoriai, komutatoriai) administravimo patirtį; mokėti administruoti Microsoft Windows ir LINUX operacines sistemas; išmanyti TCP/IP protokolo veikimo principus, išmanyti ir mokėti praktiškai taikyti saugaus duomenų perdavimo technologijas ir principus; žinoti ir mokėti programuoti ne mažiau kaip viena programavimo kalba; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir teisės aktus, reglamentuojančius informacinių sistemų kūrimą ir plėtrą, duomenų apsaugą bei informacinės sistemos saugumą, ministerijos norminius dokumentus reglamentuojančius kompiuterinės technikos vystymo bei eksploatacijos reikalavimus; išmanyti raštvedybos bei teisės aktų rengimo taisykles; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas bei pasiūlymus, atlikti problemų analitinį įvertinimą ir apibendrinimą; turės atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „RIBOTO NAUDOJIMO“.

Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A

Pareigybės kategorija: 12

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Bendrajame skyriuje, 404 kab., Šventaragio g. 2, Vilniuje.

Išsamesnė informacija: (8 5) 271 7287, (8 5) 271 7128

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;

  • mokėti lietuvių kalbą;

  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);

  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;

  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#65303
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!