Informacinių technologijų ir komunikacijos srities (informatika) padėjėjai - (ast3 kategorija)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 28508

Darbo skelbimo numeris

28508

Darbo aprašymas

Įdarbinti IT specialistai atliks vienos arba kelių šių sričių užduotis:

- duomenų apdorojimo centrų eksploatavimas ir (arba) valdymas;
- informacinių sistemų tobulinimas (kelių lygmenų arba kliento ir serverio sistemos) ir tinklo plėtojimas bei administravimas;
- vartotojų aplinkos techninė priežiūra ir administravimas;
- elektroninio pašto, duomenų tinklų, balso tinklų ir apskritai telekomunikacijų tobulinimas, kūrimas, valdymas ir priežiūra;
- informacinių technologijų saugumo valdymas;
- statistinių duomenų rinkimo, apdorojimo ir skleidimo programinės įrangos tobulinimas ir priežiūra;
- informacinių sistemų saugumo tikrinimas.

Reikalavimai

Konkurse gali dalyvauti kandidatai, kurie galutinę registracijos internete datą atitiks šiuos reikalavimus:

1. Išsilavinimas
Kandidatai turi būti įgiję:
i) diplomu patvirtintą informacinių technologijų ir komunikacijos srities (informatika) aukštąjį išsilavinimą,
arba
ii) diplomu ar sertifikatu patvirtintą vidurinį, bendrąjį arba profesinį išsilavinimą, suteikiantį teisę siekti aukštojo išsilavinimo, ir turėti ne mažiau kaip trejų metų darbo šioje srityje patirtį.

2. Profesinė patirtis
Kandidatai privalo:
- turėti ne mažiau kaip trejų metų darbo šioje srityje profesinę patirtį, gautą įgijus i) punkte nurodytą išsilavinimą
arba
- turėti ne mažiau kaip trejų metų darbo šioje srityje profesinę patirtį, gautą įgijus ii) punkte nurodytą išsilavinimą.

3. Kalbų mokėjimas
a) pagrindinė kalba
Kandidatai privalo puikiai mokėti vieną iš oficialiųjų Europos Sąjungos kalbų.
b) antroji kalba (turi skirtis nuo pagrindinės kalbos)
Kandidatai privalo patenkinamai mokėti vokiečių, anglų arba prancūzų kalbą.

Atlyginimas: Bazinis AST 3 kategorijos pirmosios pakopos tarnautojo mėnesio atlyginimas 2007 m. sausio 1 d. buvo 3134,02 EUR.

Papildoma informacija

Pranešimas apie konkursą anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis paskelbtas 2007 m. liepos 17 d. Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje C 163 A (http://europa.eu.int/eur-lex). Pageidaujantys dalyvauti turi registruotis Europos personalo atrankos tarnybos interneto svetainėje (http://europa.eu.int/epso), rinktis nuorodą Candidature en ligne/Online applications/Online Bewerbung, kur pateikiama daugiau informacijos apie registraciją internetu ir elektroninė registracijos forma.

Neįgalieji kandidatai, negalintys registruotis elektroniniu būdu, šiame skelbime nurodytu adresu gali paprašyti (tik raštu) šios formos spausdintinės versijos.

Europos Sąjungos institucijos laikosi lygių galimybių politikos. Išsamesnė informacija pateikiama pranešime apie konkursą.

Įspėjimas: Prašome atkreipti dėmesį, kad vienintelis autentiškas informacijos šaltinis apie bet kokį EPSO organizuojamą konkursą yra pranešimas apie konkursą, paskelbtas Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje. Jei informacija, pateikta bet kokiame kitame šaltinyje, prieštarauja informacijai pranešime apie konkursą, pirmenybė teikiama pastarajam.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Užsienyje
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugpjūčio 27 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 27 d.

Europos personalo atrankos tarnyba (EPSO) rengia viešąjį atrankos konkursą, skirtą rezervo sąrašams sudaryti. Viešasis konkursas EPSO/AST/41/07