Infrastruktūros inžinierius (DevOps)

Pervesk, UAB

Darbo skelbimo numeris

309078

Darbo aprašymas

Infrastruktūros inžinierius dirbs kartu su programinės įrangos inžinierių komandos, diegs ir naujins sistemas, padės automatizuoti ir racionalizuoti operacijas ir procesus, sukurti ir palaikyti įrankius diegimui, aptikti ir šalinti iškilusias problemas diegimo metu, testuoti ir prižiūrėti aplinką.

Reikalavimai

* Linux sistemos administravimas; paketų valdymas ir konfigūracija, trikdžių šalinimas;
* Darbo patirtis su tinklais: Vidiniai / išoriniai tinklai, VPN, potinkliai;
* Konteinerių (angl. docker) technologijos;
* Patirtis dirbant su metrikomis, monitoringu ir registravimo sistemomis;
* Patirtis automatizuojant, bei konfigūruojant sistemas pasitelkiant bash,
* PS(power shell) ar panašias sistemas. Puppet, chef išmanymas yra privalumas;
* Patirtis su PostgreSQL ir MsSQL;
* Supratimas apie serverius;
* Darbo patirtis su kodu ir su skriptais;
* Darbas su didelio pasiekiamumo ir paskirstytomis sistemomis.

* Pradinį atlyginimą, kuris yra bent 10% didesnis, nei tavo dabartinis atlyginimas;
* Lankstų darbo grafiką;
* Tobulėjimo ir mokymosi galimybes;
* Darbą tarptautiniame kolektyve;
* Įmonės renginius ir keliones;
* Modernius ofisus bei elektronikos įrenginius (angl. gadgets) pagal pageidavimą;
* Galimybę dirbti Vilniaus arba Kauno biuruose.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 15 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 17 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

„Pervesk“ tikslas – greiti, paprastai atliekami ir saugūs mokėjimai elektroninėje erdvėje. Mes manome, kad atsižvelgiant į šiuolaikinės visuomenės poreikius ir teisingai išnaudojant technologines galimybes mokėjimų srityje, galima sukelti revoliuciją, nė kiek nenusileidžiančią interneto atsiradimo sukeltam perversmui informacijos apsikeitime. Stebėdami bei analizuodami Lietuvos ir pasaulio elektronines finansų platformas, visuomenėje vyraujančias tendencijas, mes matome Lietuvą kaip FinTech revoliucijos centrą, o „Pervesk“ – šio centro lyderę.
Nors įmonės pavadinimas yra lietuviškas, pagrindiniai produktai ir paslaugos – ecotransfer.com ir paymentapi.com – yra orientuoti į verslo klientus iš Europos, Azijos bei Afrikos regionų.

Peržiūrėti įmonės profilį >