Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #569266

Internetinės parduotuvės vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Aktyvi nauju tiekėjų paieška, užsakymų formavimas;

  • Bendravimas ir derybos su esamais ir būsimais tiekėjais;

  • Prekių likučių sandėliuose analizė, optimalus jų kiekio planavimas ir kontrolė;

  • Rinkos analizė;

  • Pagalba keliant naujas prekes į el. svetainę ir siunčiant užsakymus klientams.

Reikalavimai

  • Labai geros anglų ir rusų kalbos žinios (lenkų kalba privalumas);

  • Geri derybų ir bendravimo įgūdžiai;

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office);

  • Sąžiningumas, atsakomybė, orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas;

  • Informacijos sistemizavimas ir ataskaitų ruošimas;

  • Darbo patirtis internetinėje prekyboje – privalumas;

  • Domėjimasis mada ir naujomis tendencijomis.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą, apimantį platų užduočių spektrą;

  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams siekti;

  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;

  • Darbą draugiškame kolektyve.

Darbo skelbimo numeris
#569266
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!