Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282458

Internetinio puslapio administratorius / projekto vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Internetinės parduotuvės priežiūra, turinio valdymas (prekių įkėlimas, aprašymų kūrimas, asortimento naujinimas, įvairios informacijos talpinimas);
  • Reklaminių akcijų inicijavimas bei kūrimas;
  • Internetinės parduotuvės pardavimų analizavimas;
  • Įmonės socialinių tinklų paskyrų administravimas;
  • Informacijos klientams teikimas apie e-parduotuvėje esančias prekes;
  • Bendravimas su tiekėjais;
  • Prekių fotografavimas, video klipų kūrimas;
  • ir žinoma visas kitas bla bla bla, kas reiškia, kad reikės kartais nepatingėti ir kolegą pavaduoti ir prekę siuntimui pačiam/-iai supakuoti. Rimtai, mes neturime sandėlininko, prekes pakuojam patys.

Reikalavimai

- Domėjimasis e-prekyba;

  • Aukštasis išsilavinimas (marketingo, IT) būtų privalumas, bet nebutinybė (mielai priimsime studentą/-ę);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Būtinos bent minimalios rinkodaros/marketingo žinios;
- „Common sense“;
  • Internetinės parduotuvės optimizavimo išmanymas būtų privalumas;
  • Geros kompiuterinio raštingumo žinios, mokėjimas dirbti vaizdo apdorojimo programomis;
  • Iniciatyvumas ir savarankiškumas.
Žmogiška kalba tai skamba taip: tikimės, kad kompiuterį mokėsite naudoti ne tik Candy Crush žaidimui, ar A. Tapino "Laikykites ten" žiūrėjimui, turėsite galvą ir ja naudositės, kartu suprasdami, kad darbas penktadieniais baigiasi ne 11 valandą ryto.

Įmonė siūlo

  • Normalias darbo sąlygas;
  • Stabilų atlygį ir priedus nuo internetinės parduotuvės pardavimų (bazinis atlyginimas bandomuoju laikotarpiu - 450 eur "brutto" + priedai nuo pardavimų);
  • Galimybę derinti studijas ir darbą;
  • Būdą save realizuoti bei dirbti savarankiškai;
  • Siekti karjeros ir ugdyti savo patirtį;
  • Didžiąją dalį gerus, bet kartais ir piktus kolegas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#282458

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2016 m. spalio 19 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 6 d.

Esame patyrusi, veržli kompanija, kuri buvo įkurta 2008 metų balandį. Nors esame jauni, įmonės branduolį sudaro ne vienerių metų patirtį darbe su CB, PMR ir profesionalia radijo ryšio įranga, GPS navigacijomis ir vaizdo registratoriais bei transporto stebėjimo sistemomis turintys žmonės.

Mūsų veiklos sritys: CB radijo ryšio įrangos bei GPS navigacinių imtuvų, vaizdo registratorių (DVR), transporto stebėjimo (sekimo) įrangos techninė priežiūra, remontas, montavimas ir pardavimas.

Atstovaujame President Electronics, TTI, Midland, CRT, Garmin, TomTom, VDO Dayton, Itronics, Cowon, Powerax, Navimax gamintojų produkciją ir turime platų modelių pasirinkimą.

Mes tikimės jums padėti įgyvendinti visus ryšio sprendimus!

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!