Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #260848

Internetinių svetainių pardavimo vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Internetinių svetainių ir mobiliųjų aplikacijų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
Naujų klientų paieška;
Santykių su potencialiais klientais palaikymas, jų poreikių analizė;
Derybos bei sutarčių dėl įmonės teikiamų paslaugų sudarymas.

Reikalavimai

Būtina patirtis 2-3 metai internetinių svetainių pardavimuose;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Anglų kalbos žinios;
Bendraujanti asmenybė;
Puikūs laiko, darbų planavimo, organizaciniai ir derybiniai sugebėjimai;
Galvojate, kad atlyginimas yra uždirbamas, o ne gaunamas;
Nuolatinis noras tobulėti;
Orientacija į rezultatus.

Įmonė siūlo

Motyvuojančią atlygio sistemą;
Mokymus, leidžiančius siekti geriausių rezultatų;
Lankstų darbo grafiką.

Darbo skelbimo numeris
#260848
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!