Naujausi skelbimai

Interneto produktų ir inovacijų projektų vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 344279

Darbo skelbimo numeris

344279

Darbo aprašymas

- Interneto/telekomunikacijų/IT produktų kūrimas ir įvedimas į rinką;
- Inovacijų tarptautinėje WEB/Telekomunikacijų/IT srityje monitoringas vystant nuotolinius tyrimus bei tiesiogiai vykstant į inovacijų parodas bei konferencijas;
- Plačiam vartotojų ratui skirtų inovatyvių produktų atrinkimas remiantis tikslinės auditorijos vartojimo įpročiais
- Konkurencinės aplinkos WEB/Telekomunikacijų/IT srityje tyrimas;
- Naujai sukurtų inovatyvių produktų testavimas pasitelkiant tikslines vartotojų grupes. Tyrimo metu surinktos informacijos panaudojimas produktų tobulinimui ir paleidimui į rinką;
- Bendradarbiavimas su analizės skyriumi dėl naujai įvedamų inovacijų atsiperkamumo;
- Marketingo veiksmų naujai sukurtam produktui nustatymas ir vystymas kartu su marketingo skyriumi.

Reikalavimai

- Patirtis marketingo/ IT/ Telekomunacijų/ WEB produktų vystymo srityje;
- Naujų projektų, produktų, paslaugų kūrimo/įvedimo į rinką/pritaikymo rinkai patirtis arba patirtis tokio tipo veikloje veikiančioje bendrovėje;
- Aukštas kūrybinis savarankiškumas ieškant inovatyvių produktų/paslaugų ir toks pat aukštas komandiškumas įgyvendinant idėjas;
- Patirtis į masinį vartojimą nukreiptų paslaugų/produktų srityje;
- Analitiškumas priimant ir pagrindžiant sprendimus;
- Domėjimasis IT/ Telco/ Web/ naujovėmis tarptautinėse rinkose;
- Patirtis inovacijomis paremtame B2B arba B2C versle būtų privalumas;
- B2C ir B2B pardavimo kanalų išmanymas, tikslinės auditorijos nustatymo patirtis;
- Geros anglų kalbos žinios;
- Tarptautinė patirtis laikoma privalumu.

- Labai įdomią poziciją vienoje lyderiaujančių Lietuvoje bendrovių, priklausančių tarptautiniam fondui;
- Darbą su visoje Lietuvoje puikiai pažįstamu prekės ženklu ir su juo susijusiomis inovacijomis;
- Aukštas karjeros galimybes bendrovės viduje;
- Patrauklų atlygį, priedus bei darbą metų darbdaviu pripažintoje bendrovėje;
- Sveikatos draudimą, mokymus, konferencijas, įdomias komandiruotės ir plataus akiračio bei profesionalius inovacijų skyriaus kolegas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 16 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 18 d.

Indigroup - vadovų ir specialistų paieškos partneris, veikiantis Baltijos šalyse. Mūsų klientė, daugiau nei 500 darbuotojų vienijanti tarptautiniam fondui priklausanti technologijų bendrovė. Bendrovė veikia B2B bei B2C segmentuose bei kiekvienais metais rinkai pasiūlo inovatyvius interneto/telekomunikacinius produktus, skirtus Lietuvos vartotojams. Bendrovės inovacijų vystymo skyrius dirba tam, kad sujungę interneto, telekomunikacijų bei IT sritis sukurtų pažangius plataus vartojimo interaktyvius produktus, kurie ateityje taps kasdieninio vartojimo paslaugomis.

Šiuo metu inovacijų vystymo komandai ieškome projektų vadovo (-ės), kuris bus atsakingas už naujų inovacijų vystymą: R&D, rinkos tyrimus, produktų testavimą, auditorijos nustatymą ir produkto įvedimo į rinką valdymą kartu su marketingo skyriumi.