Interneto reklamos koordinatorius (-ė)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 291126

Darbo skelbimo numeris

291126

Darbo aprašymas

Prisijungus prie BPN Tau teks rūpintis:

- Interneto reklamų koordinavimu
- Kampanijų leidimu DSP, ADX platformose
- Biddable search & display kampanijų optimizavimu bei priežiūra

Reikalavimai

Tikimės, kad:

- Tave veža skaitmeninis rinkodaros pasaulis;
- anglų kalba - gera Tavo draugė;
- turi stiprius analitinius gebėjimus;
- esi smalsus (-i).

Patirtį su reklamos transliavimo, sekimo sistemomis laikysime dideliu privalumu.

Siūlome "karštą" poziciją sparčiausiai augančioje agentūroje Baltijos šalyse, nerealiai draugišką komandą, galimybę sparčiai augti digital srityje ir, žinoma, Tavo lūkesčius atitinkantį atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. sausio 25 d.
Įvestas:
2016 m. gruodžio 27 d.

BPN is a full-service media agency, part of the IPG Mediabrands global network. Our mission is to help clients realize their growth agenda through progressive, data-led content and audience activation. BPN currently has 36 offices in 28 countries and manages over $1 billion in annual billings.