Naujausi skelbimai

Interneto svetainės redaktorė (-ius)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17629

Darbo skelbimo numeris

17629

Darbo aprašymas

• interneto svetainės www.ieva.lt naujos koncepcijos kūrimas, idėjų generavimas;
• medžiagų ir iliustracijų atranka, reguliarus turinio atnaujinimas;
• forumų bei pokalbio svetainių moderavimas;
• svetainės populiarinimas, bendrų su “Ievos” žurnalu akcijų rengimas;
• aktyvus bendradarbiavimas su “Ievos” žurnalo reklamos pardavimo skyriumi, su reklamos agentūromis ir atskirais reklamos užsakovais.

Reikalavimai

• aukštasis išsilavinimas;
• žurnalistinio darbo patirtis, platus akiratis;
• interneto žiniasklaidos darbo principų išmanymas;
• geri darbo su specializuotomis programomis įgūdžiai;
• nepriekaištinga lietuvių kalba, geri rusų, anglų kalbų įgūdžiai;
• komunikabilumas, atsakingumas, humoro jausmas.

• geras darbo sąlygas, plačias saves realizavimo galimybes, kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 22 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 22 d.

Žurnalas “Ieva” per šešioliką savo egzistavimo metų užsitikrino labiausiai prestižinio leidinio moterims reputaciją. Žurnalą leidžianti UAB “Naujoji Ieva” plečia savo veiklą ir ieško naujų darbuotojų.