https://www.cvmarket.lt/16573

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Investicinių projektų vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 16573

Darbo skelbimo numeris

16573

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – viena sparčiausiai augančių bendrovių Lietuvoje, kurios pagrindinė veikla – investicijos. Įmonė vysto nekilnojamojo turto, paslaugų, turizmo, viešbučių, aviacijos, žemės ūkio, ilgalaikių investicinių fondų veiklas Lietuvoje, Rumunijoje, Kroatijoje, Juodkalnijoje, Ukrainoje ir kitose šalyse.

Darbo pobūdis:
Darbuotojui pateikiama verslo idėja dėl vieno ar kito investicinio projekto. Jis privalo surinkti informaciją apie verslo aplinką, atsižvelgiant į valstybės, kurioje projektas vykdomas, geopolitinius, socialinius, ekonominius aspektus. Privalu išsiaiškinti konkretaus verslo projekto rizikos faktorius, vystymosi galimybes, rinkos subtilumus ir pajėgumus, gresiančius sunkumus. Surinktos informacijos pagrindu reikia numatyti projekto vystymo etapus, tikslus ir projekto užbaigimo būdus. Verslo plane turi būti numatyti pinigų srautai, pajamos, išlaidos, finansavimo šaltiniai ir būdai. Visuose etapuose būtina naudotis įvairių dukterinių įmonių ir atskirų rinkos šakų specialistų pagalba, nes prognozių pagrįstumui reikalinga tos verslo šakos atstovų kompetetinga nuomonė ir išvados. Veikiant užsienio rinkose, bus suteikiama vietinių konsultantų ir partnerių pagalba.


Reikalavimai

o aukštasis išsilavinimas;
o ne mažesnė nei 3 metų verslo projektų vystymo patirtis;
o labai geras anglų kalbos mokėjimas;
o puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office, Internet);
o atsakingumas, lankstumas, loginis mąstymas;
o puikūs derybiniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą.


Įmonė siūlo

Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą novatoriškoje kompanijoje, konkurencines atlygio ir darbo sąlygas.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką su nuoroda "Investicinių projektų vadovas" taip pat galite siųsti "noriu personalo sprendimų grupės" el.paštu arba faksu (8~5) 2784064.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 21 d.
Įvestas:
2006 m. rugsėjo 8 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

"noriu personalo sprendimų grupė" (UAB "Noriu darbo", įkurta 1997 m.) teikia personalo paieškos, atrankos, įvertinimo, mokymo paslaugas, konsultuoja personalo valdymo klausimais. Bendrovė užima trečiąją vietą pagal vykdytų atrankų skaičių per 2005 metus, o pagal paslaugų pardavimus yra tarp dešimties didžiausių personalo atrankos bendrovių Lietuvoje (pagal 2006 m. sausio mėn. išleisto "Verslo žinių" priedo "Verslo konsultacijos ir mokymai" duomenis).