Naujausi skelbimai

Inžinerinių projektų vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 10170

Darbo skelbimo numeris

10170

Darbo aprašymas

  • inžinerinių projektų kūrimas ir derinimas su užsakovais bei atitinkamomis institucijomis;
  • projekto dalių sprendimų koordinavimas bei įgyvendinimo kontrolė, techninė priežiūra.

Reikalavimai

  • savarankiškas sprendimų priėmimas visuose projekto įgyvendinimo etapuose;
  • gebėjimas operatyviai spręsti visus projektavimo ir projektų derinimo metu atsiradusius klausimus;
  • projektų valdymo patirtis (privalumas);
  • aukštasis techninis išsilavinimas;
  • kvalifikacijos atestatas (privalumas);
  • anglų, rusų kalbos žinios.

Geras atlyginimas – pradžioje, platūs karjeros siekiai – ateityje.

Papildoma informacija

CV su nuoroda „inžinerinių projektų vadovas “ laukiame el. paštu personalas@pfcg.lt. Tel/faks. (5) 2345616.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 15 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 28 d.

Mūsų klientė, kurios pagrindinės veiklos kryptys vidaus inžinerinių sistemų sprendimai ir inžinerinių projektų valdymas nuo pastato paskirties nustatymo iki inžinerinių sistemų eksploatavimo, siūlo darbą
PROJEKTŲ VADOVUI (-EI)