Naujausi skelbimai

Inžinierius(-ė)

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159992

Darbo skelbimo numeris

159992

Darbo aprašymas

  • Mechaninės įrangos priežiūra;
  • mechaninių įrenginių gedimo nustatymas ir remontas;
  • problemų gamyboje sprendimai.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (mechanikos);
  • patirtis mechanikos remonto srityje gamybos įmonėje;
  • gebėjimas nustatyti defektus ir dirbti su diagnostine įranga;
  • imlumas naujovėms, lojalumas, atsakingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • anglų kalba privalumas.

Įmonė siūlo

-Asmeninio augimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 7 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 7 d.

Įmonė, užsiimant greito judėjimo produktų gamyba ir platinimu, prekinių ženklų valdymu, dirbti biure Vilniuje kviečia: