Naujausi skelbimai

Inžinierius elektronikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75805

Darbo skelbimo numeris

75805

Darbo aprašymas

1. Įmonės tiekiamos profesionalios TV įrangos garantinio ir pogarantinio remonto organizavimas.
2. Atsarginių dalių užsakymas.
3. TV įrangos remontas.
4. Klientų konsultavimas, pranešimų apie gedimus tyrimas.

Reikalavimai

1. Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (Elektronika, Radioelektronika …)
2. Radioelektroninės įrangos remonto ir aptarnavimo patirtis.
3. Puikios anglų kalbos žinios, geros rusų kalbos.
4. Darbo su kompiuteriu igūdžiai.
5. Galimybė mokytis įsisavinant naują įrangą.

Siūlome įdomų darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje, kilimo galimybes, konkurencingą
atlyginimą.

Papildoma informacija

CV galite siųsti ir el.paštu albertas@tvc.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 5 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 5 d.

Įmonė parduoda ir diegia profesionalią televizijos įrangą, vykdo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir
užsienyje.