Naujausi skelbimai

Inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14088

Darbo skelbimo numeris

14088

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis – duomenų perdavimo įrangos montavimas ir instaliavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsimokslinimas;
Pagrindinių duomenų perdavimo tinklo technologijų (Ethernet, IP, SDH, Frame Relay, ATM) išmanymas;
Bevielio plačiajuosčio prieigos tinklo organizavimo principų išmanymas bei jų taikymas praktikoje;
Duomenų perdavimo tinklų saugumą užtikrinančios įrangos ir programinio aprūpinimo pagrindinių rūšių išmanymas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų darbą draugiškame kolektyve
Kvalifikacijos kėlimo galimybę

Papildoma informacija

Iki 10 dienų per mėnesį tenka praleisti komandiruotėse respublikoje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 29 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 29 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.