Naujausi skelbimai

Inžinierius-konstruktorius (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343361

Darbo skelbimo numeris

343361

Darbo aprašymas

Metalo apdirbimo įmonei, gaminančiai maisto pramonės įrengimus, reikalingas inžinierius-konstruktorius įrenginių projektavimui, tobulinimui ir techninės dokumentacijos ruošimui.

Darbo pobūdis:
 įrenginių projektavimas ir modeliavimas,
 darbas kompiuterinėmis projektavimo programomis,
 darbo brėžinių, skirtų konstrukcijų gamybai, ruošimas,
 techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

Laukiame kandidatų, turinčių:

  • aukštąjį techninį išsilavinimą,
  • darbo „Solidworks“ programa patirtį,
  • mechanizmų konstravimo ir metalo konstrukcijų stiprumo skaičiavimo bei panašaus darbo patirtį,
  • vairuotojo pažymėjimą.

Siūlome geras darbo sąlygas, kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį, profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes. Jei esate motyvuoti, turite darbo komandoje įgūdžius, pasižymite šiam darbui reikalingomis asmeninėmis savybėmis – atsakingumu, tikslumu, savarankiškumu, kruopštumu – laukiame Jūsų CV.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 19 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 10 d.

UAB „Statorama“ yra ilgalaikis stambių verslo įmonių partneris personalo paieškos ir atrankos srityje. Per mūsų veiklos istoriją sėkmingai įvykdėme daugybę savo klientų užsakymų – suradome įvairaus lygmens vadovų, pavaduotojų, vadybininkų, specialios paskirties specialistų ir kitų mūsų klientams reikalingų darbuotojų.

Taip pat organizuojame konsultacijas personalo atrankos, motyvavimo klausimais, rengiame seminarus darbuotojams. Įvairių sričių vadybininkus mokome efektyvaus pardavimo, sėkmingų sandorių sudarymo meno. Pagal poreikį galime pasiūlyti koučingo užsiėmimus aktyvių pardavimų vadybininkams .