Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #309555

Inžinierius-konstruktorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Techninių pasiūlymų ruošimas;
- Brėžinių ruošimas;
- Konstrukcinių skaičiavimų atlikimas;
- Įgyvendinamų projektų vizitavimas;

Reikalavimai

- Statybos inžinerijos išsilavinimas. Gali būti paskutinio kurso studentas/-ė;
- Geras anglų kalbos mokėjimas;
- Nepriekaištingi darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis, AutoCAD);
- Patirtis atliekant konstrukcinius skaičiavimus Plaxis arba analogiška programa;
- Noras tobulėti, atsakingumas ir komunikabilumas.

- Kūrybinį, techninį darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve;
- Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes tiek Lietuvoje tiek užsienyje;
- Patrauklų kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
- Visas socialines garantijas;
- Puikias darbo sąlygas.

Darbo skelbimo numeris
#309555

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 18 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 20 d.

ViaCon grupės įmonės priklauso Skandinavijos įmonių grupei „ViaCon International“. Grupės įmonės projektuoja, gamina ir tiekia platų produktų asortimentą geležinkeliams ir keliams tiesti, tiltams statyti ir prižiūrėti, inžineriniams lauko tinklams. Įmonių produkcija plačiai žinoma civilinės inžinerijos, aplinkosaugos, vandentvarkos ir atliekų tvarkymo sistemų srityje.
Plečianti savo veiklą ViaCon Baltic įmonių grupė kviečia prisijungti prie komandos profesionalias, drąsias, iniciatyvias ir kūrybingas asmenybes, pasiryžusias realizuoti savo potencialą, idėjas, pastangas ir žinias bei kurti Lietuvos infrastruktūros ateitį kartu.

Daugiau