Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101522

Inžinierius-konstruktorius/ė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pastatų perdangų ir kitų konstrukcijų projektavimas;
Gaminių darbo brėžinių rengimas gamybai;
Dalyvavimas projektavimo proceso etapuose, darbo organizavimo tobulinimas.

Reikalavimai

Aukštasis statybinis inžinerinis išsilavinimas;
1 metų gelžbetonio konstrukcijų projektavimo patirtis;
Išmanyti braižymo standartus ir taisykles;
Puikūs AutoCAD ir MS Excel įgūdžiai;
Privalomos puikios anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Organizaciniai, planavimo, prioritetų išskyrimo, kruopštumo gebėjimai, pareigingumas.

Privalumai:
Mokėti naudotis pastatų skaičiavimo programomis;
Kvalifikacijos atestatas (KPDV) – privalumas;
Patirtis surenkamojo gelžbetonio srityje.

Įmonė siūlo

Realizuoti savo žinias, bei mokytis iš kolegų;
Profesinės karjeros perspektyvas, kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus.
CV prašau siųsti el. paštu: r.druskyte@markuciai.lt

Darbo skelbimo numeris
#101522

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 27 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 27 d.

UAB "Markučiai"- viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!