Darbo skelbimo numeris

309112

Darbo aprašymas

• ryšio, vaizdo, transporto stebėjimo sistemų montavimas į transporto priemones;
• ryšio, vaizdo, garso, GPS įrangos aptarnavimas bei remontas.

Mes tikimės:

• jūs žinote ir suprantate kas yra lituoklis bei kam jis naudojamas;
• suprantate kas yra Google, ir mokate juo savarankiškai naudotis;
• nebijote dirbant išsitepti rankų.

Reikalavimai

• savimotivacija darbui (noras dirbti);
• suprasti techninę informaciją ir brėžinius/schemas;
• gebėjimas analizuoti, apibendrinti ir priimti sprendimus;
• anglų, rusų kalbų žinojimas/supratimas/gebėjimas komunikuoti;
• vairuotojo pažymėjimas;
• stipri orientacija į rezultatus, aktyvumas, savarankiškumas, kruopštumas, imlumas naujovėms, gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:
• domėjimasis elektronika;
• patirtis montuojant techninę įrangą;
• automobilis.

Įmonė siūlo

• nevisada niurzgantį bei bambantį vadovą;
• draugišką kolektyvą;
• geras darbo sąlygas ir motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
• tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 17 d.
Alga (bruto):
nuo 450 iki 1000 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Inžinierius-montuotojas

Radijo ryšio sistemos, UAB

Esame patyrusi, veržli kompanija, kuri buvo įkurta 2008 metų balandį. Nors esame jauni, įmonės branduolį sudaro ne vienerių metų patirtį darbe su CB, PMR ir profesionalia radijo ryšio įranga, GPS navigacijomis ir vaizdo registratoriais bei transporto stebėjimo sistemomis turintys žmonės.

Mūsų veiklos sritys: CB radijo ryšio įrangos bei GPS navigacinių imtuvų, vaizdo registratorių (DVR), transporto stebėjimo (sekimo) įrangos techninė priežiūra, remontas, montavimas ir pardavimas.

Atstovaujame President Electronics, TTI, Midland, CRT, Garmin, TomTom, VDO Dayton, Itronics, Cowon, Powerax, Navimax gamintojų produkciją ir turime platų modelių pasirinkimą.

Mes tikimės jums padėti įgyvendinti visus ryšio sprendimus!

Peržiūrėti įmonės profilį >