Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #697972

INŽINIERIUS OPERATORIUS (-Ė) (Spaudos formų gamyba)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Spaudos formų graviravimas;

  • Gamybos darbai su lazeriu.

Reikalavimai

JEIGU JŪS:

  • Norite dirbti modernioje gamykloje;
  • Turite panašios darbo patirties
  • Domitės gamybos procesais ir norite pamatyti savo darbo rezultatus;
  • Siekiate sužinoti kaip valdyti šiuolaikinius įrenginius;
  • Turite darbo patirties gamybinėje įmonėje (privalumas);
  • Norite mokytis ir kilti karjeros laiptais - Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

  • Galimybę tapti aukštos kvalifikacijos specialistu stabiliai veikiančioje įmonėje;

  • Įdomų ir atsakingą darbą modernioje aplinkoje;

  • Konkurencingą atlygį ir galimybę užsidirbti kasmėnesinius priedus;

  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;

  • Platų karšto maisto asortimentą įmonės valgykloje;

  • Nemokamą transportą vežantį numatytu maršrutu;

  • Slenkantį darbo grafiką.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#697972
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!