Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #164670

Inžinierius-projektuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo (SVOK), šilumos tiekimo, inžinerinių sistemų projektavimas;
Vandentiekio ir nuotekų tinklų (VN) projektavimas;
Elektrotechnikos, elektroninių ryšių projektavimas;
Gaisrinės saugos dalies projektavimas;
PASTABA: priimsime skirtingų projekto dalių projektuotojus.

Reikalavimai

  • Atitinkamos sritiies išsilavinimas.
  • Projektavimo darbų patirtis.
  • Atsakingumas, kruopštumas, noras tobulėti.
  • Kvalifikacijos atestatas būtų privalumas.

Siūlome darbą jauname, draugiškame, kvalifikuotame kolektyve.
Kvalifikacijos kėlimo galimybes.
Kvalifikaciją ir darbą atitinkantį atlyginimą.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#164670

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1000 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 14 d.
Įvestas:
2012 m. rugpjūčio 14 d.

UAB “Miesto renovacija” yra nepriklausoma pastatų energetikos konsultacijų ir inžinerinio projektavimo bendrovė, veiklą pradėjusi 2008 metais. Įmonė konsultuoja pastatų savininkus efektyvaus energijos vartojimo, modernizavimo klausimais. Atlieka energetinius pastatų auditus, energinio naudingumo sertifikatus, tad nuolatinis darbas ir domėjimasis naujovėmis pastatų energetikos srityje projektuojant leidžia priimti energetiškai efektyviausius sprendimus.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!