Naujausi skelbimai

Inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70027

Darbo skelbimo numeris

70027

Darbo aprašymas

Sėkmingai plečiantis verslui, šiuo metu Infrastruktūros departamento komandai ieškome Inžinieriaus (-ės), kurio pagrindinė pareiga būtų kartu su kolegomis užtikrinti B737- 300/400/500 realaus skrydžio treniruoklio techninę priežiūrą, gedimų prevenciją ir kuo skubesnį atsiradusių gedimų pataisymą. Svarbi inžinieriaus pareigų dalis – treniruoklio techninės būklės priežiūra praktinių treniruočių metu, todėl inžinierius taip pat yra atsakingas už mokymo centro klientų kokybišką aptarnavimą ir jų pasitenkinimą mokymų kokybe.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas techninėje srityje (aviacijos, elektrotechnikos, elektronikos, automatikos arba informatikos);
Labai geros anglų kalbos žinios (skaityti, suprasti, rašyti ir kalbėti);
Gebėjimas susikalbėti rusų kalba;
Žinios apie elektros grandines, elektronikos komponentus; mokėjimas juos tikrinti ir taisyti;
Mokėjimas skaityti elektros ir elektronikos grandinių schemas, taisyti jas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Windows terpėje;
Gebėjimas dirbti komandoje, gebėjimas greitai reaguoti ir vienu metu susitvarkyti su daugeliu užduočių, pareigingumas ir atsakingumas.

Privalumai:
Labai geras rusų kalbos mokėjimas;
Darbo patirtis aviacijos, elektrotechnikos, elektronikos, automatikos arba informatikos srityje;
Žinios apie orlaivių konstrukciją ir orlaivių sistemas.

Bendrovė siūlo tarptautinę darbo aplinką labai įdomioje aviacijos srityje, galimybes tobulintis ir kelti savo kvalifikaciją, konkurencingą atlygį ir draugišką darbo atmosferą.
Darbas pamainomis.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuotrauka ir motyvacijos laišką prašome siųsti el.paštu a.bartkevicius@balticaa.com iki birželio 1d. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2009 m. birželio 1 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 4 d.

„Baltic Aviation Academy“ – aviacijos mokymo centras, teikiantis platų spektrą aviacijos mokymų, iš kurių svarbiausi yra orlaivių tipų kvalifikacijos mokymai pilotams ir skrydžio palydovams. Mokymo centras turi puikiai įrengtas klases su vaizdo ir garso aparatūra, kompiuteriais su instaliuotomis aviacijos mokymų kompiuterinėmis programomis, projektoriais ir gausia vaizdine medžiaga. Mokymams reikalingą techninę bazę puikiai papildo B737- 300/400/500 realaus skrydžio treniruoklis, skirtas praktiniams pilotų mokymams.