Naujausi skelbimai

Inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13998

Darbo skelbimo numeris

13998

Darbo aprašymas

Radio įrangos montavimas;
Montavimo priežiūra;

Reikalavimai

·IT ar telekomunikacijų bakalauro laipsnis/paskutinio kurso studentas;
·Duomenų perdavimo protokolų žinios;
·Radijo ryšio pagrindai;
·Telekomunikacinių tinklų pagrindai;
·“Cisco” akademijos baigimo sertifikatas būtų privalumas;
·Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
·Vairuotojo pažymėjimas;
·Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
·Noras dirbti ir tobulėti;

Įmonė siūlo

Perspektyvų darbą ir puikias karjeros galimybes;
Asmeninio augimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Darbą profesionaliame, draugiškame kolektyve;
Gerą atlyginimą;
Socialines garantijas;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 24 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 24 d.

DAN Communications buvo įkurta 2001 vasario 9 d., DAN Communications, kaip WLL ir BWA sprendimų teikėjas, sistemų integratorius ir projektų įgyvendintojas, yra lyderiaujanti kompanija Baltijos šalyse. Viena iš prioritetinių veiklos sričių - IP telefonijos, radio prieigos, IT saugos sprendimai. Profesionalių darbuotojų kolektyvas rengia įvairius telekomunikacijų projektus, kontroliuoja montavimo darbų kokybę, teikia garantinę ir pogarantinę įrenginių priežiūrą. Projektavimo kokybę, įrangos tiekimo spartą ir palankias kainas sąlygoja UAB \\\\\\\\\\\\\\\"DAN Communications\\\\\\\\\\\\\\\" kompanijai suteiktos gamintojų atstovavimo teisės Lietuvoje. Platus atstovaujamų kompanijų spektras leidžia siūlyti integruotus sprendimus valstybinėms institucijoms, mobiliojo ryšio operatoriams, interneto paslaugų teikėjams ir kt.