Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167089

IOS Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jūs būsite atsakingas už naujų mobiliųjų aplikacijų skirtų iPhone ir iPad įrenginiams kūrimą bei esamų aplikacijų tobulinimą.

Reikalavimai

Patirtis mobiliųjų aplikacijų iOS pltaformai kūrime
Objective-C išmanymas
Geros anglų kalbos žinios (rašymas ir skaitymas)

Privalumai:
Kitų programavimo kalbų išmanymas
Aukštasis išsilavinimas informatikos ar matematikos srityje

Įmonė siūlo

Draugišką kolektyvą.
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą ir priedus, atitinkančius žinias bei pastangas.
Galimybę prisidėti prie įmonės vystymo.
Galimybę tobulėti bei kilti karjeros laiptais.
Narystę sporto klube.

Darbo skelbimo numeris
#167089

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. spalio 14 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 28 d.

Alliance for recruitment konsultuoja įmones ir organizacijas personalo valdymo klausimais, vykdo personalo paieškos, atrankos ir vertinimo projektus.

Mūsų klientė - UAB „VM Consulting“ – tai 2011-ais metais įkurta įmonė, dirbanti informacinių technologijų srityje. Užsiimanti internetinių sistemų, puslapių bei mobiliųjų aplikacijų kūrimu. Bendradarbiaujanti su tarptautiniais klientais. Nuolat ieškanti naujų talentų norinčių prisijungti prie sparčiai augančios komandos Vilniuje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!