Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222266

IOS PROGRAMUOTOJO (-os)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • iOS aplikacijų kūrimas ir vystymas;
  • Esamų aplikacijų palaikymas, tobulinimas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė, nei 1 metų patirtis iOS aplikacijų kūrime (tinka paskutiniųjų kursų studentai);
  • Objective-C programavimo patirtis;
  • Git patirtis;
  • Puikus anglų kalbos žinios;
  • Begalinis noras mokytis ir tobulėti.

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį, kuris peržiūrimas kas 3-6 mėn.;
  • Sertifikaciją įmonės lėšomis;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Darbo skelbimo numeris
#222266

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 17 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 17 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt) klientė – sparčiai besiplečianti, aukštos kokybės internetinius sprendimus teikianti kompanija. Įmonė specializuojasi interneto puslapių, mobilių aplikacijų, internetinių verslo valdymo sistemų bei elektroninės komercijos sprendimų kūrime. Kompanija dirba jau 12 metų ir sėkmingai įgyvendino virš 500 projektų.

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą, darbui Vilniuje ieškome

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!