Naujausi skelbimai

Iphone aplikacijų programuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107467

Darbo skelbimo numeris

107467

Darbo aprašymas

  • Mobiliųjų įrenginių aplikacijų kūrimas;
  • Įvairių platformų aplikacijų ir sistemų kūrimas;

Reikalavimai

  • Gali būti pradedantysis - svarbu noras mokytis ir tobulėti, bet programavimo pagrindai yra būtini.
  • Naudoti ir žavėtis iPhone telefonais.
  • Privalumai:
  • XCode, Objektinio C, C++, Java žinios ir patirtis;
  • Cocoa karkaso žinios;
  • Realizuotos iPhone aplikacijos;
  • Gilios optimizavimo ir derinimo (debug) žinios;
  • Daugiagijo (multithread) programavimo supratimas, sinchroninių ir asinchroninių procesų patirtis;
  • Grafinės vartotojo sąsajos kūrimo patirtis;
  • PHP5, JavaScript, AJAX, JSON, XHTML, XML, SOAP išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Puikias galimybes tobulėti, galimybę tapti projektų vadovu ar sistemų analitiku;
  • Didesnį atlyginimą;
  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Komandinį darbą biure Kaune arba Vilniuje.

Papildoma informacija

Jei manote, kad atitinkate reikalavimus, atsiųskite savo CV el. paštu jobs@nfq.lt. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 1 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 1 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 4000 LTL per mėn.

NFQ įmonių grupę sudaro įmonės Vokietijoje ir Lietuvoje. Grupė veikia nuo 1999 m., Lietuvoje - nuo 2002 m.

Pagrindinės veiklos:

  • Taikomosios programinės įrangos kūrimas;
  • Internetinės rinkodaros paslaugos.

  • Specializacija:
  • Dideli interneto projektai;
  • Mobilių aplikacijų kūrimas;
  • Elektroninės komercijos sprendimai (B2C/B2B).

  • Pagrindinės rinkos: Vokietija ir Lietuva.

    Klientai: Zend, Swoodoo, O2 Germany, Hitachi (Renesas Europe), Ingram Micro, Allianz, BMW, Premiere, PLAN. NET group, FIBA Europe,
    Sanitex, Senukai, Finasta, G4S, Acme grupė, Celsis, Rotary International, Novaturas, Alma littera ir kt.

    UAB „Net Frequency“ dirba virš 60 aukštos kvalifikacijos specialistų. Įmonė plečia naujas komandas ir ilgalaikiam darbui ieško: