Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #168215

IPhone aplikacijų programuotojo (-os) KAUNE bei VILNIUJE

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas KAUNO arba VILNIAUS biure;
  • Mobiliųjų įrenginių aplikacijų kūrimas Vokietijos ir kt. didelėms rinkoms;
  • Dabar iOS aplikacijų kūrimo komandoje dirba keturi itin patyrę specialistai, iš kurių visada bus ko pasimokyti!

Reikalavimai

  • Naudoti ir žavėtis iPhone telefonais.
  • XCode, Objektinio C, C++ žinios ir patirtis;
  • Cocoa karkaso žinios;
  • Grafinės vartotojo sąsajos kūrimo patirtis.

Privalumai:
  • Realizuotos iPhone aplikacijos;
  • Gilios optimizavimo ir derinimo (debug) žinios;
  • Daugiagijo (multithread) programavimo supratimas, sinchroninių ir asinchroninių procesų patirtis;
  • PHP5, JavaScript, AJAX, JSON, XHTML, XML, SOAP išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Puikias galimybes tobulėtii;
  • Didesnį atlyginimą;
  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Komandinį darbą biure Kaune arba Vilniuje.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#168215

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 18 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 18 d.

NFQ įmonių grupę sudaro įmonės Vokietijoje ir Lietuvoje. Grupė veikia nuo 1999 m., Lietuvoje - nuo 2002 m.

Pagrindinės veiklos:

  • Taikomosios programinės įrangos kūrimas;
  • Internetinės rinkodaros paslaugos.

  • Specializacija:
  • Dideli interneto projektai;
  • Mobilių aplikacijų kūrimas;
  • Elektroninės komercijos sprendimai (B2C/B2B).

  • Pagrindinės rinkos: Vokietija ir Lietuva.

    Klientai: Zend, Swoodoo, O2 Germany, Hitachi (Renesas Europe), Ingram Micro, Allianz, BMW, Premiere, PLAN.NET group, FIBA Europe, Sanitex, Senukai, Finasta, G4S, Acme grupė, Celsis, Rotary International, Fima, Kautra, Maxima, Novaturas, Topo centras, Alma littera grupė ir kt.

    UAB „Net Frequency“ dirba virš 100 aukštos kvalifikacijos specialistų. Įmonė plečia naujas komandas ir ilgalaikiam darbui ieško:

    Daugiau

    Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!